| Product breedte | 2 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 63 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 418 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 422 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1034 g |
| EAN | 5604415074912 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | BEIGE |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
|---|