| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 56.50 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 421 mm |
| Verpakkingsgewicht | 829 g |
| EAN | 5604415071713 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
|---|