| Product breedte | 24 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 426 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 427 mm |
| Verpakkingsgewicht | 125 g |
| EAN | 8712864437350 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|