Windscherm Bobike Go - marshmallow mint | Productinformatie
Het Bobike GO windscherm is gemaakt van sterk, slagvast en volledig transparant materiaal. Zijn opvallende design vormgeving en kleuraccent passen perfect bij jouw Bobike GO mini fietszitje. Het windscherm is in een handomdraai te bevestigen en te verwijderen. Je bevestigt het Bobike GO windscherm direct in de montagebeugel van jouw Bobike mini fietszitje. Het windscherm kan tevens gebruikt worden in combinatie met de Bobike A-head adapter.
Veligheid
Design
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 586 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1650 g |
| EAN | 5604415099458 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | windscherm |
| Kleur | mint |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|