| Product gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 580 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
| Type aandrijving | Ketting |
|---|
| EAN | 8719461047180 |
|---|
| Kleur | Beige |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Moederfiets |
| Geslacht | Unisex |
|---|