| Product breedte | 2 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 63 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 426 mm |
| Verpakkingsgewicht | 991 g |
| EAN | 5604415074936 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|