| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 200 mm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 240 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| EAN | 8720299310001 |
|---|
| Kleur | transparant, smoke |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type scooteraccessoire | Windscherm scooter |
|---|