Kymco Agility scooter windscherm smoke gemaakt in europa.
Dit hoog scooter windscherm voor de Kymco Agility past ook op de Kymco Vitality.
Dit scooter windscherm wordt compleet geleverd met alle bevestings materialen.
Na de montage van dit hoge smoke windscherm kunnen de Spiegels ook gewoon gemonteerd worden.
Dit windscherm Kymco agiltiy is 65CM hoog.
Dit hoge windscherm is smoke van kleur.
Smoke is net een zonnebril en verkomt reflectie van de zon.
Dit windscherm wordt in Europa gemaakt en heeft daardoor ook een hoge kwaliteit van zowel montage beugels als de
Het windscherm zelf.
Afmetingen Kymco Agility windscherm hoog smoke:
Dit scooter windscherm is eenvoudig zelf te monteren zeker na het zien van onderstaande youtube filmpje.
Let op dit windscherm past niet op de Kymco Agility RS en Kymco Agility met 16inch wielen!
Het glas van dit windscherm is helder. Hierdoor is het met alle weer type te gebruiken of het mooi zonnig weer is in het donker snachts of wanneer u in de regen met dit windscherm rond rijd het zicht blijft perfect zeker in combinatie met Motip rain away. Het is aan te raden een Tube Xerapol polisch te bestellen. Hiermee kunt u eenvoudig krasjes verwijderen hetgeen dat natuurlijk onvermijdelijk is bij gebruik van een windscherm. Denk aan steenslag, vliegen en ga zo maar door.| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 65 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3500 g |
| EAN | 8718336043777 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoog windscherm |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|