Vorstelijk verschonen doe je op de Bopita Elena Commode 3 Laden. De onderkant is voorzien van een sierlijke lijst met nét zulke sierlijke pootjes eronder. De commode bevat 3 laden met softclose sluiting en verfijnde, gouden handgrepen. Dit geeft het meubel een elegante en luxe uitstraling. Daarnaast zorgt de afwerking met witte lak (op waterbasis), voor een eigentijdse en frisse look. Voeg zelf de Bopita Barrier Elena toe aan de commode. Met dit opzetstuk wordt het verschonen van je kleintje nóg makkelijker en veiliger. Bekijk ook de rest van de stijlvolle Bopita Elena collectie om jouw babykamer van een nóg rijkelijkere look te voorzien.
Let op: De Bopita Elena Commode 3 Laden wordt zonder de Bopita Barrier Elena geleverd.
| Product breedte | 105 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 93 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 48 kg |
| EAN | 8712657063582 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Kijk op onze partnerpagina voor de aanvullende garantie voorwaarden. Zie https://www.bol.com/nl/v/bopita/1140392/index.html?offerId=1001029925668952#seller_conditions |
| Verpakkingsinhoud | Bopita Elena commode met 3 laden - Wit |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | MDF |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Landelijk |
|---|---|
| Type commode | Commode |