De Bopita Square Bladvergroter Wit is geschikt voor de Bopita commodes van de series Anne, Fenna en Thijn. Met de stijlvolle bladvergroter ligt jouw kindje altijd recht voor je, dit maakt het verschonen een stuk gemakkelijker. Daarnaast beschikt de bladvergroter over opstaande randen waardoor het kussen niet kan verschuiven; extra veilig dus! De bladvergroter is eenvoudig te bevestigen en kan gemakkelijk weer verwijderd worden als je kindje te groot is. Let op: een bladvergroter steekt aan de voorkant en achterkant van de commode iets uit, hierdoor komt het meubel circa 10-15 cm van de wand af te staan.
| Verpakking breedte | 600 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 750 mm |
| EAN | 8712657054160 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | MDF |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
|---|