| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 413 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Verpakkingsgewicht | 975 g |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 8720168536266 |
|---|
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |