| Product breedte | 240 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.6 kg |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product lengte | 210 cm |
| Verpakking breedte | 366 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 428 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8718924850633 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Klamboe en bevestigingsmateriaal |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Deconet B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geïmpregneerd | |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | |
| Toepassing klamboe | Thuis/slaapkamer |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geschikt voor aantal personen | 2 |