Prachtige, sfeervolle sluier om de wieg of het ledikantje helemaal compleet te maken. De sluier is gemaakt van 100% polyester. Afgewerk met een katoenen bies en sierlijke strik. De sluier heeft onder een diameter van 230 cm. De hoogte van de sluier is 155 cm hoog.
De sluier kan in combinatie met een sluierstang (ook wel piekstok genoemd) worden gebruikt. Deze sluierstang wordt niet meegeleverd met de sluier.
| Product breedte | 240 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 160 cm |
| Product lengte | 240 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 9120036202894 |
|---|
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type babykameraankleding | Hemeltje |
|---|
| Inclusief piekstok |
|---|
| Diameter ring in de kap | 30 cm |
|---|