| Verpakking breedte | 44.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 22.80 cm |
| Verpakking lengte | 50.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| EAN | 8717447095033 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Bee XL tas |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |