Bugaboo Donkey 5 kinderwagen
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.28 kg |
| Product hoogte | 86 cm |
| Product lengte | 111 cm |
| Verpakking breedte | 63 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 88 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12.28 kg |
| EAN | 8717447598251 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 23 |
| Kleur | Desert Taupe |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 86 cm |
| Product lengte ingeklapt | 89 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 111 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 86 cm |