| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.4 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 56.60 cm |
| Verpakking hoogte | 35 cm |
| Verpakking lengte | 85.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10.40 kg |
| EAN | 8717447496830 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar extra garantie na registratie |
| Verpakkingsinhoud | Dit artikel bevat de complete Bugaboo Fox 5, inclusief onderstel, wielen, stoel-/wiegframe, metalen stoelonderdelen, voetensteun, comfortgordel, roterende draagbeugel, zonnekapbaleinen, zonnekapklemmen, wiegbaleinen, wiegbodem, wiegbekleding, compleet matras, stoelbekleding, handgrepen, wieldoppen, zonnekapbekleding, bagagemand en regenhoes |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Geen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 90 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 105 cm |
| Product lengte ingeklapt | 44 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 90 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 60 cm |