| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 8717447484813 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo luierrugzak, Forest Green |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Transporttas |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|