| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Verpakking breedte | 39.20 cm |
| Verpakking hoogte | 50.80 cm |
| Verpakking lengte | 9.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| EAN | 8717447101635 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Inclusief verschoningsmatje en geïsoleerd vakje |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |