Met de Bugaboo Mammoth Bag neem je met het grootste gemak al je spullen mee in je Bugaboo-kinderwagen. Van speelgoed tot boodschappen.
| Verpakking breedte | 53 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.40 kg |
| EAN | 8717447091301 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Mammoth Luiertas - Gemêleerd Grijs |
| Kleur | Gemêleerd Grijs |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |