De Bugaboo XL tas vergroot de opbergruimte van je kinderwagen met maar liefst 12 kg/30 liter. De gebruiksvriendelijke tas kan makkelijk aan het onderstel van de kinderwagen worden bevestigd en ook in een handomdraai weer worden verwijderd. Pakken en gaan!
Het ontwerp van deze kinderwagentas sluit perfect aan op je kinderwagen en zit nooit in de weg. Met deze tas heb je geen last meer van onhandige boodschappentassen die aan de duwbeugel hangen en tegen je aan stoten terwijl je loopt.
De XL tas is geschikt voor de Bugaboo Fox (geen adapter nodig), Bugaboo Cameleon 3 en Bugaboo Buffalo (voor beide modellen is een passende adapter nodig).
Let op: de XL tas kan alleen worden gebruikt wanneer de kinderwagen in combinatie met de stoel wordt gebruikt
Belangrijkste kenmerken
| Product breedte | 54 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 47 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 66 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| EAN | 8717447091325 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Mammoth Luiertas - Zwart |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |