| Product breedte | 14.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 382 mm |
| Verpakking hoogte | 146 mm |
| Verpakking lengte | 461 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1023 g |
| EAN | 4066239104106 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas incl verschoningskussen, flessenhouder, potjeshouder, etui |
| Kleur | choco melange |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester, Polyurethaan |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |