| Product breedte | 14.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 44.80 cm |
| Verpakking hoogte | 11.60 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
| EAN | 4042183420431 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas incl verschoningskussen, flessenhouder, potjeshouder, etui |
| Kleur | curry |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester, Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | Lässig GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |