| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 12.70 cm |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 4066239108418 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas incl verschoningskussen, flessenhouder, potjeshouder, etui |
| Kleur | Rosewood grijs |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester, Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | Lassig |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |