| Product breedte | 19 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 62 cm |
| Verpakking breedte | 35.60 cm |
| Verpakking hoogte | 49.60 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.42 kg |
| EAN | 4042183349848 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luiertas |
| Kleur | triangle donker grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |