| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 37.60 cm |
| Verpakking hoogte | 53.90 cm |
| Verpakking lengte | 17.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.57 kg |
| EAN | 4042183392271 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luiertas |
| Kleur | divers |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |