| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 53.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| EAN | 7350041676096 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tas 1x matje |
| Kleur | Everest Feathers |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |