| Verpakking breedte | 28 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 34.50 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| EAN | 7350041676058 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tas 1x matje |
| Kleur | Brilliant Black |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |