| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 27.90 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 36.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| EAN | 7350041676072 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tas 1x matje |
| Kleur | Faded Rose |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |