| Product breedte | 36 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 37.30 cm |
| Verpakking hoogte | 12.80 cm |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
| EAN | 7350041676119 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tas 1x matje |
| Kleur | multi |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |