| Verpakking breedte | 26.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.30 cm |
| Verpakking lengte | 36.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 7350041676102 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tas 1x matje |
| Kleur | Tender Blue |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |