| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 42 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 41.10 cm |
| Verpakking hoogte | 14.30 cm |
| Verpakking lengte | 49.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| EAN | 4042183392479 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertastas met verschoningsmatje |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Lässig GmbH |
|---|
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |