Childhome Family Bag - Luiertas - Gewatteerd - Beige - Stijlvol en Ruim voor Familie-uitstapjes
De Childhome Family Bag in gewatteerd beige is de perfecte luiertas voor al jouw familie-uitstapjes. Met zijn ruime ontwerp biedt deze stijlvolle verzorgingstas voldoende ruimte om alles wat je nodig hebt mee te nemen. Dankzij het handige magneetsysteem sluit de tas eenvoudig, en het extra ritsvak en het aparte tasje zorgen ervoor dat je kleine spullen netjes kunt opbergen. Deze gewatteerde versie geeft een extra luxe uitstraling met geborduurde woorden en een bijpassende voering.
Belangrijke troeven op een rijtje:
Specificaties:
Met de Childhome Family Bag heb je altijd alles bij de hand en kun je zorgeloos genieten van elke familie-uitstap!
| Product breedte | 1 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 43.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 61.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.59 kg |
| EAN | 5420007161927 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Family Bag |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Zijde |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |