De Childhome Family Bag in stijlvolle strepen (Electric Blue & Light Blue) is de perfecte verzorgingstas voor familie-uitstapjes. Deze ruime en trendy tas biedt voldoende ruimte om alle benodigdheden voor de hele familie georganiseerd mee te nemen. Met handige extra’s, zoals een ritszakje en een apart opbergtasje, hou je kleine spullen netjes opgeborgen. Dankzij de magneetsluiting sluit je de tas eenvoudig en veilig af.
Tip: Om slijtage te voorkomen, plaats de tas niet op ruwe ondergronden en wees voorzichtig met scherpe voorwerpen.
Belangrijke troeven op een rijtje:
Belangrijke specificaties:
De Childhome Family Bag Stripes combineert stijl en functionaliteit voor ouders die in alle comfort en stijl op pad willen gaan!
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakking breedte | 39.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 65.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
| EAN | 5420007168117 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Family Bag |
| Kleur | Wit, Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |