| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 43.60 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 46.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
| EAN | 4042183392462 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertastas met verschoningsmatje |
| Kleur | Petrol |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Lässig GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |