| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 38 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| EAN | 4042183392486 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertastas met verschoningsmatje |
| Kleur | burgundy |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |