| Product breedte | 14.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 41.80 cm |
| Verpakking hoogte | 12.10 cm |
| Verpakking lengte | 47.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 4066239104113 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas incl verschoningskussen, flessenhouder, potjeshouder, etui |
| Kleur | Grijs Melange |
|---|---|
| Materiaal | 50-100% gerecycled polyester, Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | Lassig |
|---|
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |