De Leclerc Luiertas kan niet ontbreken bij je Leclerc buggy. Je stopt al je dagelijkse babybenodigdheden in deze handige verzorgingstas. De tas beschikt over diverse vakken waarin je spulletjes bewaart, inclusief een vak voor een drinkfles. Bovendien wordt de luiertas geleverd met een stijlvol verschoningsmatje.
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 41 cm |
| Verpakking breedte | 1.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 1.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| EAN | 8719699259287 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Leclerc luiertas grijs. |
| Kleur | Zand, Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |