De toilettas Sense caramel is een praktische en mooie babyverzorgingstas die in geen enkele luiertas mag ontbreken. Het etui is gemaakt van zacht corduroy, maat 25×10×20 cm en heeft een ritssluiting en een lus. In deze roze verzorgingstas is ruimte voor alle kleine alledaagse dingen die je nodig hebt bij het verschonen van luiers, van verschillende verzorgingsproducten tot een bijtring. Deze toilettas past ook goed bij de commode en is een praktische metgezel voor onderweg.
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 140 g |
| EAN | 8720088336793 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | BO-024.061.037.50 |
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Toilettas Sense peach |
| Aantal vakken | 3 |
|---|---|
| Kleur | Caramel |
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Ophangbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | BO-024.061.037.50 |
| Product diepte | 0 cm |
| Volume in liters | 5 l |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Inhoud | 5 l |
|---|