| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| EAN | 8712645301665 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Kidzroom Care Kind At Heart Luiertas |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |