LIONELO Ida luiertas, Mommy Bag, 7 compartimenten, duurzame stof, thermo-vak, verstevigde onderkant, toilettas, verschoonmatje, kinderwagen haken (stroller straps)
De Lionelo Ida tas is een must-have voor elke ouder! Extreem ruim, wat ervoor zorgt dat dit type Mommy bag alle benodigde accessoires kan bevatten voor een wandeling. Dankzij het grote aantal compartimenten is de tas zowel praktisch en handig. Door het modieuze design is Ida ook perfect te gebruiken als gewone picnicktas en zelfs voor een weekend-trip.
Lionel Ida is een tas dat speciaal is ontworpen voor de ouder met de focus op praktische bruikbaarheid. Een groot aantal vakken met gemakkelijke toegang zorgen voor snelle toegang tot de meest noodzakelijke spullen.
Inclusief in de set is een compact en draagbaar verschoonmatje waarmee de baby buitenhuis op een veilige, comfortabele en hygiënische manier verschoont kan worden. Dankzij dit verschoonmatje kan er veel langer genoten worden van wandelingen.
Het patroon van de toilettas met ritssluiting past perfect bij de luiertas. De toilettas zorgt er niet enkel voor dat de meest noodzakelijke accessoires meegenomen kunnen worden voor een wandeling, maar dankzij de mogelijkheid om deze aan de riem te bevestigen is de tas zeer dicht bij de hand.
Dankzij de duurzame materialen zal de Lionelo Ida luiertas in veel verschillende situaties gebruikt kunnen worden. De duurzame buitenstof en verstevigde onderkant voorkomt dat vocht in de tas binnendringt.
Dankzij speciale haken kan de tas gemakkelijk aan het handvat van de kinderwagen bevestigd worden. Zo zijn de meest noodzakelijke spullen dicht bij de hand. Deze set bevat ook een schouderband dat toelaat om de tas over een schouder te dragen.
De veelzijdigheid van de Lionelo Ida tas wordt benadrukt door zijn modieus design en de mooie details van eco-leer. Gedecoreerd in neutrale kleuren past de tas perfect bij elke styling en bij elke kinderwagen.
Deze Lionelo Ida luiertas is een geweldige cadeau-tip! Elke ouder zal de bekleding en functionaliteit van deze tas waarderen. Ida zit in een mooie, ecologische verpakking waardoor het er geweldig uitziet.
Afmeting: 50 x 35 x 24 cm
Gewicht: 0,62 kg
Stof: 100% polyester 600D
Lengte schouderband: 78-142 cm
Capaciteit: 20 L
Set:
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 355 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 505 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1373 g |
| EAN | 5903771700818 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zak, Kleedje om, Cosmeticatas, Riem om de tas op de schouder te dragen, Handgrepen voor kinderwagenbevestiging |
| Kleur | Grey |
|---|
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Type kinderwagenonderdeel | Bagagemand |
|---|