| Verpakking breedte | 95 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| EAN | 5414233186922 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 vork en 1 lepel |
| Kleur | Geel, Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Melamine |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Studio 100 |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|