| Verpakking breedte | 217 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 306 mm |
| Verpakkingsgewicht | 495 g |
| EAN | 5414673876797 |
|---|
| Kleur | Roze met bord |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig |