Servies set paw patrol
Super leuk ontbijt set van paw patrol
De set is 3 delig en bestaat uit een bord, kom en beker.
Op ieder deel een all over print van Paw Patrol.
Is geschikt voor de magnetron.
Kan niet in de vriezer, oven en vaatwasser.
BPA vrij!
| Verpakking breedte | 158 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 38 g |
| EAN | 8412497745463 |
|---|
| Kleur | Multi |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|