| Verpakking breedte | 314 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 453 mm |
| Verpakkingsgewicht | 702 g |
| EAN | 5019090518734 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bevat 1 raise set lepel- en vork, 1 Smile 'n Scoop kinderbord met zuigvoet en 1 207 ml drinkbeker met verzwaarde rietje. |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset, Kinderbordje |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|