Begin elke maaltijd met een glimlach met deze Munchkin Be Happy giftset.
Bevat vork- en lepelset voor peuters, bordje met zuignap en Trainer Cup met verzwaard rietje.
De Be Happy eetset voor peuters zal zeker een glimlach op het gezicht van elke kieskeurige eter toveren.
| Verpakking breedte | 314 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 453 mm |
| Verpakkingsgewicht | 702 g |
| EAN | 5019090518741 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | bordje lepel en vork drinkbeker met verzwaard rietje |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|