Leuke ontbijset voor de echte gaming Minecraft Fan. Ideaal voor het ontbijt, de lunch of diner.
Magentron bestendig, de vaatwasser dien je over te slaan :-)
| Verpakking breedte | 252 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 342 mm |
| Verpakkingsgewicht | 188 g |
| EAN | 8412497406500 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bord, beker en kom |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kommetje |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|