Neem je lunch overal mee naar toe in deze Spidey lunchbox met vakken. In de 4 vakken kan je je lunch makkelijk scheiden.
Deze Spidey lunchbox met vakken is ideaal voor al je boterhammen, fruit, sandwiches en koekjes. Door middel van de 4 vakken kan je makkelijk alles gescheiden houden. Ideaal om mee te nemen naar het park, naar school of op een uitstapje. De lunchbox heeft een leuke afbeelding van Spidey en z'n vrienden en heeft een handig kliksysteem om de trommel gemakkelijk open en dicht te doen.
Specificaties:
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 175 mm |
| Verpakkingsgewicht | 189 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8412497150991 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | stor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412497150991 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1x LEGO Ninjago Brooddoos met meerdere compartimenten |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Spidey |
| Materiaal | Kunststof, Polypropyleen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Danneels Trading |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor type voedsel | Boterhammen, Fruit, Koekjes, Snacks, Cake |
| Met drinkfles | |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 1 |
|---|---|
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Spider-Man |
| Type deksel | Deksel met clipsluiting |
| Inhoud | 0.75 l |
|---|