Wat eet jij het liefst? Boterhammetjes met hagelslag of met jam? Deze leuke lunchbox van het schattige populaire katje Hello Kitty maakt de maaltijd nog leuker. De lunchbox heeft drie kleine vakken en één groot vak , zodat je brood, fruit en koekjes apart kunt bewaren. Eet smakelijk!
Specificaties:
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 177 mm |
| Verpakkingsgewicht | 195 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8412497817993 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | stor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412497817993 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1x LEGO Ninjago Brooddoos met meerdere compartimenten |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Hello Kitty |
| Materiaal | Kunststof, Polypropyleen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Danneels Trading |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor type voedsel | Boterhammen, Fruit, Koekjes, Snacks, Cake |
| Met drinkfles | |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 1 |
|---|---|
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Hello Kitty |
| Type deksel | Deksel met clipsluiting |
| Inhoud | 0.75 l |
|---|