Wat eet jij het liefst? Boterhammetjes met hagelslag of met jam? Deze leuke lunchbox van Disney's Animation Frozen maakt de maaltijd nog leuker. De lunchbox heeft drie kleine vakken en één groot vak zodat je boterhammen, fruit en koekjes apart kunt bewaren. Eet smakelijk!
Specificaties:
| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.20 kg |
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 193 g |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8412497810994 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | stor |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8412497810994 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1x LEGO Ninjago Brooddoos met meerdere compartimenten |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Frozen |
| Materiaal | Kunststof, Polypropyleen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | Danneels Trading |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 1 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Fan Merchandise | |
| Geschikt voor type voedsel | Boterhammen, Fruit, Koekjes, Snacks, Cake |
| Met drinkfles | |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 1 |
|---|---|
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Disney Frozen |
| Type deksel | Deksel met clipsluiting |
| Inhoud | 0.75 l |
|---|