Dankzij de zuignappen blijft dit bordje mooi op z'n plaats staan aan tafel. Eindelijk geen ongelukjes meer!
De Quuby Placemat is ontworpen door Deryan en heeft antislip die hem op zijn plaats houdt, waardoor knoeien wordt geminimaliseerd terwijl uw kleintjes leren hoe ze zichzelf moeten voeden.
Quuby Serie
Probeer de Quuby Placemat ook in combinatie met de Quuby Plate set. Het bestek en de bordjes passen namelijk perfect bij deze placemat! Maak de collectie compleet met de andere Quuby producten zoals de Quuby Cup en de Quuby High Chair.
Specificaties:
Inhoud: Deryan Luxe Placemat.
Materiaal: silicone.
Kleur: rose.
| Verpakking breedte | 212 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 431 mm |
| Verpakkingsgewicht | 577 g |
| EAN | 8720165618835 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Deryan Luxe Quuby Placemat |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje, Kommetje, Snack cup |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|